Lytics (1.0.4-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Account Name
is: Notendanafn

en: Save
is: Vista

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Published
is: Birt

en: Review
is: Yfirlestur
