Lytics (1.0.4-alpha1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
