Lytics (1.0.4-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: Domain
sk: Doména

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Review
sk: Prehľad
