Lytics (1.0.4-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Review
sr: Провера података

en: Draft
sr: Предлог
