Lytics (1.0.4-alpha2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Review
af: Hersiening
