Lytics (1.0.4-alpha2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Account Name
ar: اسم الحساب

en: Save
ar: حفظ

en: Custom
ar: مخصص

en: Published
ar: منشور

en: Domain
ar: النطاق

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Review
ar: المراجعة

en: Draft
ar: مسودة
