Lytics (1.0.4-alpha2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Custom
cy: Addasu

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
