Lytics (1.0.4-alpha2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Account Name
el: Όνομα Λογαριασμού

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Review
el: Επισκόπηση
