Lytics (1.0.4-alpha2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Account Name
hu: Fióknév

en: Save
hu: Mentés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Published
hu: Közzétéve

en: Domain
hu: Domén

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Review
hu: Áttekintés

en: Draft
hu: Vázlat
