Lytics (1.0.4-alpha2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Custom
jv: Kostum

en: Published
jv: Dipacak

en: Configuration
jv: Pangaturan
