Lytics (1.0.4-alpha2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Configuration
ku: شێوەپێدان
