Lytics (1.0.4-beta1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Account Name
cs: Jméno účtu

en: Save
cs: Uložit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Domain
cs: Doména

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Review
cs: Revize

en: Draft
cs: Koncept
