Lytics (1.0.4-beta1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Account Name
fil: Pangalan ng akawnt

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Published
fil: Inilathala

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
