Lytics (1.0.4-beta1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Account Name
it: Nome account

en: Save
it: Salva

en: Custom
it: Personalizzato

en: Published
it: Pubblicato

en: Domain
it: Dominio

en: Configuration
it: Configurazione

en: Review
it: Revisione

en: Draft
it: Bozza
