Lytics (1.0.4-beta1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Domain
km: ដែន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
