Lytics (1.0.4-beta1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Account Name
nl: Accountnaam

en: Save
nl: Opslaan

en: Custom
nl: Aangepast

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Domain
nl: Domein

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Review
nl: Overzicht

en: Draft
nl: Concept

en: Account ID
nl: Account-ID

en: Access Token
nl: Toegangstoken
