Lytics (1.0.4-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Configuration
ps: سازول
