Lytics (1.0.4-beta1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Account Name
pt: Nome da Conta

en: Save
pt: Salvar

en: Custom
pt: Personalizado

en: Published
pt: Publicado

en: Domain
pt: Domínio

en: Configuration
pt: Configurações

en: Review
pt: Revisão do pedido

en: Draft
pt: Rascunho

en: Access Token
pt: Token de Acesso
