Lytics (1.0.4-beta1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Account Name
tr: Hesap Adı

en: Save
tr: Kaydet

en: Custom
tr: Özel

en: Published
tr: Yayında

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Draft
tr: Taslak
