Lytics (1.0.4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Account Name
be: Назва рахунку

en: Save
be: Захаваць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Published
be: Апублікавана

en: Domain
be: Дамен

en: Configuration
be: Налады

en: Draft
be: Чарнавік
