Lytics (1.0.4) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Account Name
da: Kontonavn

en: Save
da: Gem

en: Custom
da: Tilpasset

en: Published
da: Udgivet

en: Domain
da: Domæne

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Review
da: Gennemgå

en: Paused
da: På pause

en: Draft
da: Kladde

en: Account Details
da: Kontodetaljer
