Lytics (1.0.4) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Account Name
fi: Tilin nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Custom
fi: Oma

en: Published
fi: Julkaistu

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Review
fi: Tarkistus

en: Draft
fi: Keskeneräinen
