Lytics (1.0.4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Account Name
gl: Nome da Conta

en: Save
gl: Gardar

en: Custom
gl: Personalizado

en: Published
gl: Publicado

en: Domain
gl: Dominio

en: Configuration
gl: Configuración

en: Review
gl: Revisión

en: Draft
gl: Borrador
