Lytics (1.0.4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Account Name
hr: Ime korisničkog računa

en: Save
hr: Spremi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Domain
hr: Domena

en: Configuration
hr: Postavke

en: Review
hr: Provjeri
