Lytics (1.0.4) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Account Name
ja: アカウント名

en: Save
ja: 保存

en: Custom
ja: カスタム

en: Published
ja: 掲載

en: Domain
ja: ドメイン

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Review
ja: 確認する

en: Draft
ja: 下書き

en: Account ID
ja: アカウント ID
