Lytics (1.0.4) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Account Name
mr: खात्याच नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Configuration
mr: संरूपण
