Lytics (1.0.4) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Account Name
ro: Nume cont

en: Save
ro: Salvare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Published
ro: Publicat

en: Domain
ro: Domeniu

en: Configuration
ro: Configurație

en: Review
ro: Verificare

en: Draft
ro: Proiect

en: Access Token
ro: Token de acces
