Lytics (1.0.4) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Account Name
uk: Назва рахунку

en: Save
uk: Зберегти

en: Custom
uk: Власний

en: Published
uk: Опубліковано

en: Domain
uk: Домен

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Review
uk: Перевірити

en: Paused
uk: Пауза

en: Draft
uk: Чернетка

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: Access Token
uk: Токен доступу
