Lytics (1.0.4) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Account Name
vi: Tên tài khoản

en: Save
vi: Lưu

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Published
vi: Đã công bố

en: Domain
vi: Miền

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Review
vi: Duyệt lại

en: Paused
vi: Đã tạm dừng

en: Draft
vi: Nháp
