Lytics (1.0.5) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Options
bs: Opcije

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Published
bs: Objavljeno
