Lytics (1.0.5) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu

en: Custom
eo: Propra

en: Published
eo: Publikigita

en: Configuration
eo: Agordoj
