Lytics (1.0.5) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Audience
es: Audiencia

en: Edit
es: Editar

en: Account Name
es: Nombre de la cuenta

en: Save
es: Guardar

en: Options
es: Opciones

en: Custom
es: Personalizado

en: Published
es: Publicado

en: Domain
es: Dominio

en: Configuration
es: Configuración

en: Review
es: Revisión

en: Draft
es: Borrador

en: Account ID
es: ID de cuenta
