Lytics (1.0.5) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Account Name
eu: Kontuaren izena

en: Save
eu: Gorde

en: Options
eu: Aukerak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Domain
eu: Domeinua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa
