Lytics (1.0.5) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Audience
gu: પ્રેક્ષક

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Published
gu: પ્રકાશિત
