Lytics (1.0.5) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Draft
hy: Սևագիր
