Lytics (1.0.5) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Audience
lt: Auditorija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Account Name
lt: Paskyros vardas

en: Save
lt: Saugoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Custom
lt: Savitas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Domain
lt: Domenas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Draft
lt: Juodraštis
