Lytics (1.0.5) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Save
nn: Lagre

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Configuration
nn: Oppsett
