Lytics (1.0.5) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Audience
fa: مخاطب

en: Edit
fa: تدوین

en: Account Name
fa: نام حساب

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Custom
fa: سفارشی

en: Published
fa: منتشر شده

en: Domain
fa: دامنه

en: Configuration
fa: پیکربندی
