Lytics (1.0.5) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi
