Lytics (1.0.5) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Audience
ta: பார்வையாளர்கள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Account Name
ta: கணக்கின் பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு
