Lytics (1.0.5) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Audience
te: ప్రేక్షకులు

en: Edit
te: మార్చు

en: Account Name
te: ఖాతా పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Options
te: ఎంపికలు
