Lytics (1.0.6) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Account Name
az: Hesab adı

en: Save
az: Saxla

en: Options
az: Seçimlər

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Domain
az: Domen

en: Configuration
az: Konfiqurasiya
