Lytics (1.0.6) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད
