Lytics (1.0.6) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Account Name
et: Konto nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Options
et: Valikud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Published
et: Avaldatud

en: Domain
et: Domeen

en: Configuration
et: Seadistus

en: Review
et: Kontroll

en: Draft
et: Mustand
