Lytics (1.0.6) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Audience
id: Pemirsa

en: Account Name
id: Nama Akun

en: Save
id: Simpan

en: Options
id: Opsi

en: Custom
id: Tersuai

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Review
id: Periksa

en: Draft
id: Konsep
