Lytics (1.0.6) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Account Name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Domain
ka: დომენი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
