Lytics (1.0.6) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Save
kk: Сақтау

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Published
kk: Жарияланған
