Lytics (1.0.6) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Account Name
kn: ಖಾತೆಯ ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Review
kn: ಅವಲೋಕಿಸು

en: Paused
kn: ತಾತ್ಕಾಲಿಕ ತಡೆಯಾಗಿದೆ

en: Draft
kn: ಡ್ರಾಪ್ಟ್
