Lytics (1.0.6) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Edit
lv: Labot

en: Account Name
lv: Konta Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Options
lv: Iespējas

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Published
lv: Publicēts

en: Domain
lv: Domēns

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Draft
lv: Melnraksts
