Lytics (1.0.6) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Audience
ml: പ്രേക്ഷകർ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
